21
Oca
2016

Spot Aydınlatma Nasıl Yapılır?

Spot aydınlatma ürünleri kullanarak dekorasyonunuz içerisinde daha zengin bir hava hissetmek istiyorsanız öncelikle tavanlarınızdan yararlanmanız gerekiyor. Spot aydınlatmaların monte edildiği tavanlardan ışığı istediğiniz tüm noktalara eşit bir biçimde yayabilirsiniz.

spot lamba

spot lamba

Son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilen bir diğer uygulama şekli ise kitaplık ya da rafların içerisine yerleştirilen spot aydınlatmalardır. Bu uygulama aydınlatma olarak etkili sonuçlar alabileceğiniz ve mobilyalarınızın duruşunu daha estetik bir hale getirebileceğiniz bir uygulama tipidir.

Loş ve Şık Mekanlar

Kitaplığınızın içerisine yerleştireceğiniz aydınlatma ürünlerinizi salonlarınızda kullanabilirsiniz. Büfe ya da dolaplarınızın iç kısımlarında farklı bir duruş elde etmek istiyorsanız da iç kısmı ışıltılı olan spot aydınlatma ürünlerini kullanabilirsiniz.

spot aydınlatma

spot aydınlatma

Spot aydınlatma ürünlerinizi salonlarınızda doğru yerlere yerleştirirseniz lambader kullanmaya ihtiyaç duymadan yedek aydınlatma elde etmiş olursunuz. Televizyonunuzu izlerken loş bir ışık ihtiyacı hissediyorsanız spot aydınlatmaları bu şekilde kullanabilirsiniz. Aydınlatma ürünlerinizi televizyonun üst kısmına gelecek şekilde uygun bir açı ile yerleştirirseniz mekanlarınızda loş ve samimi bir atmosfer elde edebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir