09
Haz
2014

Lazer Epilasyon Ankara Tedavi Yöntemleri

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulacak ve pürüzsüz bir ışıltıyı yakalayacaksınız. Lazer epilasyon Ankara tedavi merkezimiz ilk olarak sizlere belirli sorular sorar. Testler ister. Lazer yapılacak olan bölgeyi inceler. Lazer tedavisi bazı kişilerde kısa sürede etkiler gösterir. Kumral tenli ve tüyleriniz koyu renkli ise tedavi işlemleri daha kısa sürede olur.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon merkezimizde sizlere günün her saati teknik uzmanlarımız ile yardımcı oluruz. Lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz bölge üzerinde test yapar ve işlemlere başlarız. Başarılı bir seansın süresi 3 ya da 8 haftada sağlanır. Tedavi sırasında ve daha sonrasında güneşten korunması gereklidir. Bronz tenlilere lazer işlemi uygulanmaz.

Dövme Silme İşlemleri ile Kalıcı Başarılar

Yaptırdığınız dövmelerden sıkılmış olabilirsiniz. Dövme modellerini silmek istiyorsanız, sizlere kısa sürede neticeler sağlarız. Lazer ile dövme silme işlemi başarılı bir şekilde seans sonuçları ile sağlanır. Dövme modellerinde kalıcı silmeler ile sizler tekrar eski teninize kavuşursunuz.

Lazer Epilasyonu

Lazer Epilasyonu

Döve işlemlerinde değişik renk olan dövmelerde etkili yöntemler ile çıkarılır.Dövme silme işlemleri neticesinde ilk hafta dikkatli bakım yapılır.Kısa sürede etkili çözümler için sizlerde http://www.drfulyatezel.com sitemizi ziyaret etmelisiniz. Sitemizde sizler için etkili tedavi yöntemlerinden birini bulacaksınız. Sağlık ve kalite temel prensibimizdir. Lazer ile dövme silme işlemlerinde günümüzde kesin ve kalıcı çözümler sağlanmaktadır. Sizlere sağlıklı bir cildin ışıltısını sunmaktan mutluluk duyarız.

Share

You may also like...

2 Responses

  1. Saliha dedi ki:

    Lazer epilasyon en iyi tedavi yöntemlerinden birisi olmayı başarıyor. Şahsen lazer tedavilerinden her zaman memnun kalmışımdır. Dövmelerden, sivilcelerden, kıllardan vs. lazer epilasyon ile kurtulabiliyoruz. Umarım daha da gelişir.

  2. Selim dedi ki:

    Lazer epilasyon ile birçok cilt rahatsızlığından kurtulabildim. Cildimde ki sorunların tek çaresi lazer epilasyonmuş. Önemli faydaları dokundu ve herhangi bir iz kalmadı. Lazer epilasyonu herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir