01
Ağu
2015

İlginç Tasarımlı Pırlantalar

Takı tasarım uzmanları bu sezon oldukça güzel ve ilginç pırlanta modellerini sizlere sundu. Yeni pırlanta modelleri oldukça şık ve gösterişli. Modern ve klasik ruhu sizlere yansıtacak. Çağdaş çizgilerden oluşan tasarımların modaya uygun çizgilerini bulmanız mümkün. Kıyafetlerinize farklı bir hava getirecek ve göz kamaştıracaksınız.

Pırlanta Modelleri

Pırlanta Modelleri

Modern Çizgilerde Pırlanta Modelleri

Günün moda desenleri bu yıl pırlantalarla sizlere geliyor. Hayal ettiğiniz her şekil pırlanta modasında. Zarif takılarla kıyafetlerinizi büyülü havaya kısa sürede sokabilirsiniz. Abiye kıyafetlerin ayrılmaz parçası olan bu tarz takılar bayanlara da güzelliği yansıtır. Yüzük, küpe ya da kolye tek tek alabileceğiniz gibi set alarak bir uyum içinde olabilirsiniz.

Pırlanta Modelleri

Pırlanta Modelleri

Sevdiğinize vereceğiniz en özel hediyedir. Evlilik, nişan ve söz öncesi güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. En özel tasarımların hepsi özel işçilikle işlendi. Birbirinden farklı modellerle tarzınızı kısa sürede yansıtırsınız. Çağdaş çizimlerden oluşan desenlerin hepsi ayrı göz nuru. Kalite seven bayanlara özel tasarımlar sezonun çizgilerinde. Şık olmak ve tarzını korumak isteyenlere özel önemli detaylar pırlanta dünyasında gizli.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir