21
May
2015

Özlem Kaya Koleksiyonu

Bu sonbahar- kış koleksiyonu ile 1970’lere gideceğiniz kesin. Çam yeşilinin, kahverenginin, morun ve tabii ki kırmızı ve siyahın yoğun olarak kullanıldığı bu koleksiyona insanlar âşık olacak ve 70’li yılları anmış olacaklar.

Özlem Kaya koleksiyonu

Özlem Kaya koleksiyonu

Koleksiyon İçeriği Nedir?

Elbiselerden ziyade uzun tuniklerin yer aldığı ve vücudu kimi zaman çok saran, dar, kimi zaman da bolluğun getirdiği bir şıklık var insanların karşısında. Saç bantlarının çok ön planda olduğu bu defilede en çok göze çarpan şey ise, kuşkusuz renkler. Açık mavi, kırmızının en can alıcı tonları ya da kadife yeşil ile birlikte harika bir uyum yakalayan Özlem Kaya, adından sıkça bahsettirdi. Son zamanların iyice parlayan yıldızı olan Özlem Kaya, hayran kitle sayısı olarak diğer modacıları geride bırakmayı başardı.

tasarım

tasarım

Balık modeli elbiselerin çok beğenildiği koleksiyonda kadife kumaş ile saten tarzı kumaşın uyumu gözlerden kaçmadı. İzleyenlerin büyük keyif aldığı bu koleksiyondaki parçalardan bazıları ise, kırmızı ve göğüs dekolteli olanlar bayanların en çok beğendikleri arasında yer almayı başardı. Moda söz konusu olunca Kaya, başarısına hız kesmeden devam ediyor ve ayakta alkışlanmaktan büyük keyif alıyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir