26
Haz
2015

Rugan Kullanmanın İncelikleri

Rugan rengi ayakkabı ve çantada karşımıza çıkan renklerden biri olarak kullanımı oldukça dikkat ister. Erkek ya da bayan hepimizin kıyafet kombinlerinde şıklığı yakalayabilmek için kullandığımız renklerden olan rugan genelde ayakkabıda tercih edilir. Bayanlar ise çantada daha sıklıkla rugan tercih eder.

rugan modeli

rugan modeli

Rugan renk kullanımının zor olmasının nedeni oldukça parlak ve göz alıcı bir yapıya sahip olmasındandır.Bu nedenle şık ya da tarz olmak isterken rüküş olmamak için rugan kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmekte yarar vardır.

Rugan Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rugan kullanımı konusunda büyük modacıların aynı fikirde birleştiği kurallar bulunur. Bu kurallardan ilki rugan parça asla abartılı bir elbise ya da kombinle kullanılmaması gerektiğidir. Çünkü bu durum kişiyi rüküş bir hale sokabilir.

rugan modeli

rugan modeli

Örnek olarak sade bir giyim ile birleştirdiğiniz bir rugan ayakkabı sizde star parça olmalıdır. İkinci olarak kabul gören kural ise rugan renginin parlak deri ve başka kıyafetlerle de kullanılmaması gerektiğidir. Dikkat çekip tarz olmak isterken rüküş olabilme ihtimali göz ardı edilmemelidir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir