19
May
2015

2015’in Gelinliklerine Göz Attınız mı?

Evlilik süreci uzun bir araştırma ve sabır isteyen süreçtir. Yeni bir yuva kurmanın heyecanını yaşan çiftler hayatlarını birleştirecekleri önemli gün için aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlarlar. Özellikle hanımlar için zor bir dönem olan bu aylarda gelinlik seçmekte büyük sıkıntı.

gelinlik modeli

gelinlik modeli

Nasıl bir model istediğini bilen ve piyasada bunun üzerine araştırmalar yapan hanımların daha çabuk beğendikleri gözlemlenen hususlardan birisidir. Gittiğiniz gelinlikçilerde anlam kargaşası yaşamak istemiyorsanız siz de önceden kafanızda bir model belirlemelisiniz.

Kır Çiçekleri İle Peri Gibi Olun

Yaz gelinleri genellikle istedikleri modelleri seçebildikleri için şanslı durumdadırlar. Uçuş uçuş tüller, uzun duvaklar ve straplez büstiyerlerin kullanılabildiği yaz aylarında gelinler taşlar ve dantellerle daha da güzel bir hal alıyor.

gelinlik modeli

gelinlik modeli

Sizde yaz geliniyseniz bu sezon ışıltıdan uzak olmanızı tavsiye ederiz.  Önümüzdeki yaz genellikle minik çiçeklerin bulunduğu hafif kabarık gelinlikleri görebilirsiniz. Düşük yaka ve sırt dekolteli gelinliklerinde bulunduğu yaz ayları gelin adayları için güzel bir sezon olacak. Farklılık arayanlar için birebir olacak olan kır çiçekleri gelinlik ve duvakta yeni bir tarzın başlamasını da sağlayabilir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir