06
Şub
2015

Emeklilik Fırsatı Gündemde

Torba yasası ile yapılandırma yapılarak emekli olma şansı getirildi. Erken emeklilik fırsatı ile yüzbinlerce kişi sevindi. Prim borçları olanlar için kanunla süre tanındı. Genel Sağlık Sigortası borçları haricinde olan prim borçları için ek süre tanındı. 2 Şubat tarihine kadar başvuru yapıldığı zaman emeklilik fırsatından yararlanacaksınız.

erken emeklilik

erken emeklilik

Erken Emeklilik Herkesi Sevindirdi

Sigorta primi ile Sosyal Güvenlik Destek Primi borçları faizlerinden kurtulmak isteyenler özellikle 2 Şubat tarihini kaçırmamalıdırlar. Erken emeklilik fırsatı için sizler de biran önce yararlanmalısınız. Çalışan emekliler Sigorta Güvenlik Destek Prim borçlarından bu yasa ile kurtulacaklardır. Bağ-Kurlular ise prim borçlarından kurtulacakları gibi sağlıktan da yararlanacaklardır.

emeklilik

emeklilik

Yapılandırma hesabı ile yüzlerce kişi erken emeklilikten yararlanmaya başlayacaktır. Prim borçları yüzünden birçok kişi emekli olamıyordu. Prim borçlarını ödemekte güçleri olmayan kişiler ise Halkbank’tan kredi alarak borçlarını rahatlıkla ödeyebilirler. 2 Şubat tarihini kaçırmamak önemlidir. Borçları peşin ya da taksitle ödeyebilirsiniz. Torba yasası emekliler için güzel bir haber oldu. Son günü kaçırmadan prim borçlarınızdan kurtulmak elinizdedir.

emekli olmak

emekli olmak

 

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir