15
Tem
2014

Kaliteli Akülü Tekerlekli Sandalyeler

Konforlu ve kaliteli akülü tekerlekli sandalye modelleri ile rahatlığı yaşayacaksınız. İç ve dış mekânlarda kolay bir şekilde kullanılır. Dönüş özellikleri ve manevra gücü yüksektir. Modellerin birbirinden farklı özellikleri bulunur. Ürünlerin kumandası bulunur. Hız ayar düğmesi ve akü göstergeleri ile modellere kolaylıklar getirilmiştir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Modelleri

akülü tekerlekli sandalye

akülü tekerlekli sandalye

Modellerin hepsinde yükseklik ayarlanabilme özelliği bulunur. Bu ayarlar istendiğinde farklı konumlara getirilir. Leke tutmayan döşeme bölümleri ile hijyen özelliğini sağlarsınız. Akülü tekerlekli sandalye ürünlerinin hepsi kaliteli olup dayanıklılık süreleri uzundur. Geriye düşmeyi engelleyen bölümleri ile sizlerin korunaklı şekilde olmanızı sağlar. Yer kaplamaması için ikiye katlanabilir özelliği mevcuttur.

Akülü tekerlekli sandalye modellerinin farklı özelliklerde olması sebebi ile sitemizde detay kısmı ile alacağınız ürünü inceleyerek karar vermeniz kolaylaşır. Ürünlerin hepsi son teknolojiye uygun olarak tasarlanmıştır. Sizler için farklı modelleri tek bir adreste sunduk. Kaliteyi hesaplı ve uygun ödeme koşulları ile alacaksınız. Ürün detay özellikleri, ürün hakkında bilgileri barındırdığı gibi ürünü kullanan müşterilerin yorumlarını da sizlere sunar.

Hepsimedikal sitemiz ile sizlere hesaplı alışverişin keyfini sunmaktayız. Kaliteli ürünler için her yeri gezmenize ve yorulmanıza gerek yok. Tek bir site ile tüm medical ürünlere ulaşabilirsiniz. Sitemiz ile alışveriş yapmak çok kolaydır. Siteyi gezerek istediğiniz ürünü sepetinize eklersiniz ve kargo ile size ulaşmasını sağlarsınız. Siz yorulmadan kaliteli ürünler evlerinize gelir.

Share

You may also like...

4 Responses

 1. aysun dedi ki:

  akülü sandalyeler yürüyemeyen insanlar için sunulamayacak bir nimet gibidir. akülü sandalyelerden önce normal tekerlekli sandalyeler insanların hayatlarını kolaylaştırdığı sanılırken bir yönden de kol kaslarına zarar vermekteydi ama akülü sandalyeler sadece bir düğmeyle hareket edebiliyor

 2. çiğdem dedi ki:

  akülü tekerlekli sandalyeler bazı insanlara umut oldu son zamanlarda mavi kapak kampanyasıyla birçok engelli insan da akülü tekerlekli sandalyeye kavuştu

 3. nisanur dedi ki:

  tekerlekli sandalyelerin rahatlığı ve kolaylığı hastalar için çok önemli gün boyu tekerlekli sandalyede oldukları için rahat etmeleri gerek ve yapmak istediklerini kolaylıkla yapmalılar.

 4. Berk dedi ki:

  Nisa hanım çok haklı hastalar için her şey düşünülmeli kalite de önemli tabi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir