21
May
2016

Pişik Kremlerini Seçerken İçeriğini Mutlaka Okuyun

Bebek bakımı, yeni anne olmuş bir kadının vereceği en önemli sınavlardan biridir. Çünkü Yeni doğmuş bir bebek bakıma muhtaç olduğu kadar enfeksiyon kapmaya da bir o kadar müsaittir. Dolayısı ile annelere bu noktada önemli görevler düşüyor.

pişik kremi

pişik kremi

Çocuğunuzun Cildine Alerji Yapabilecek Kremlerden Uzak Durun

Yeni doğmuş bir bebeğin cildinde oluşabilecek lekeler, poposunda ya da vücudunun herhangi bir yerinde karşılaşılabilecek pişikler için son derece etkili kremler ve losyonlar vardır. Özellikle pişik bebeklerin en sık yaşadığı sorunlardan biridir ve bazıları onların canını o kadar acıtır ki, altını her temizlediğinizde ağlarlar. Hal böyle olunca da, kullanacağınız kremin onda ne kadar etkili olacağı daha bir önem kazanıyor.

pişik kreminin içindekilere dikkat

pişik kreminin içindekilere dikkat

Pahalı markaların ürettiği çok bilinen pişik kremleri her bebekte etkili olacak diye bir kural yoktur. Arkadaşınızın bebeğine iyi gelen o ünlü markanın kremi sizin bebeğinizde alerji yapabilir. Bu nedenle eğer bebeğinizin bildiğiniz bir alerjisi varsa, cildine temas edecek herhangi bir ürünü seçerken içeriğini mutlaka okumalı ve ona göre tercih yapmalısınız.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir