11
Eyl
2015

Evinizi Baştan Tasarlayın

İnsanların en değerli ve özel yeri, sahip oldukları evleridir. Dış dünyadan uzaklaştıkları ve ailesiyle birlikte dinlendikleri, yaşadıkları alanlardır. Her insan evini kendi isteği üzerine dekore eder. Çünkü o evde yaşayacak kişi kendisidir. Tamamen ona ve ailesine hitap etsin, onlara özel olsun ister. Ama bir süre sonra bu düzenden de sıkılabilir. Bununda çözümü baştan dekore etmektir.

dekorasyon

dekorasyon

Bir evi tadilata sokmak ya da baştan tasarlamak fikri insanların önyargıyla karşıladığı ve birazda korktuğu bir fikirdir. Çünkü bunlar söylemesi gibi kolay değildir. Ancak bu işte önemli olan ne istediğini bilmektir. İstediğiniz şeyi biliyorsanız gerisi gelecektir.

dekoratif raflar

dekoratif raflar

Neler Yapabiliriz?

Dekorasyon uzmanlarının da bu konuda fikirleri ve önerileri var. Mesela fazla uğraşmak istemiyorsanız ya da maddi durumunuz el vermiyorsa evinizde her şeyin tersini yapın.

raf

raf

Modern olan bir salonunuza eski bir halı serin. Ya da çalışma masanıza dantel koyun. Amaç farklı bir hava yakalamak değil mi?  İçinize sinmediyse ve istediğiniz hava bu değilse duvarlarınızın rengini değiştirin. Bu yapılabilecek en etkili yeniliktir. Odalarınızı raflarla doldurun. Raflar ve barındırdıkları eşyalar hoş bir görünüm kazandıracak evinize.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir