13
Eyl
2015

Yatak Odaları Nasıl Düzenlenmeli?

İyi bir uyku ve dinlenebilmek için yatağınızın etrafında sıcak bir atmosfer yaratmanız gerekiyor. Aydınlatma için tavan kullanımı dışında mutlaka hafif loş ışık verebilen bir abajuru yatağınızın iki yanında da bulundurun.

Ufak eşyalarınızı koyabileceğiniz komodin, raf ve askılık gibi mobilyalarınızın üzerini aşırı doldurarak kalabalık yaratmayın.Daha pozitif bir güne başlamak ve uykunuzdan dinlenebilmiş hissi ile uyanmak istiyorsanız kendinize depolama alanları yaratın.

yatak odası

yatak odası

Kullanmadığınız kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı mutlaka yatak odanızdan kaldırın. Dolap ve şifonyerlerinizdeki alanları doldurduysanız evinizde kullanmadığınız başka mekanlar veya mobilyalar bularak ek eşyalarınızı buralara yerleştirin.

Yatak Bazalarını Kullanın

Eğer yatağınız bazalı bir modele sahip ise burası oldukça geniş bir ölçüye sahip olabileceğinden dolayı eşyalarınızı buraya depolayarak kendinize pratik bir çözüm üretebilirsiniz.

yatak odası bazası

yatak odası bazası

Son yıllarda tekrar moda haline gelen Vintage dekorasyon içerisinde yer alan antika bavulları da kullanarak depolama alanları yaratabilir ve dekorasyonunuzda alternatif bir duruş yakalayabilirsiniz.

Sadeliği ve minimal bir duruşu sağlayabileceğiniz yatak odalarınızda yeni bir güne keyifle başlamanın tadını çıkartabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir