15
Eyl
2015

Kilo Vermenizi Kolaylaştıracak Öneriler

Kilo vermenize ilk olarak hayat felsefenizi değiştirerek başlayabilirsiniz. Hızlı yemeyin ve bol su için. Öğün atlamak ise kesinlikle kan şekerinizi düşürür. Gün içinde sık ama düzenli yiyin. Sabahları kalktığınız zaman ılık bir su bardağı limonlu ya da elma sirkeli su için. Soda ve asitli tüm içeceklerden uzak durun.

diyet

diyet

Kilo Vermenizi Hızlandıran Öneriler

Şekerli ve hamur işli gıdalar kana çabuk karışır ve açlık hissi uyandırır. Yağlı ve özellikle kızartmalardan kaçının. Çay ve kahveyi şekersiz içmelisiniz. Çok sakız çiğnemek tükürük bezlerini harekete geçirtir ve karnı acıktırır. Sporu hayatınıza sokmalısınız.

yağsız besinler

yağsız besinler

Hızlı kilo verdirici diyetleri uyguluyorsanız mutlaka spor yapın. Su içmeyi ise alışkanlık haline getirin. Lifli gıdalara yönelmelisiniz. Sebzeleri mutlaka yoğurt ile tüketin. Yağsız yoğurtlar her zaman daha kısa sürede kilo vermenizi sağlar. Süt tüketiminizi artırın. Proteinli gıdalardan özellikle tavuk, balık ve hindi etini sofranızdan eksik etmeyin. Karnınız çok acıktığında kuru yemiş tüketin. Açlığınızı bastırması için kesinlikle hazır gıdalara yönelmeyin.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir