25
May
2016

Siyah Noktalardan Bu Maske ile Kurtulun!

Çoğu insanın cildinde bulunan en büyük problemlerden bir tanesi de siyah noktalardır. Özellikle yağlı cilt sahibi insanlarda yoğunlukla bulunan siyah noktalardan bu yazıda siz değerli okuyucular için vereceğimiz soyulabilen maske tarifi ile büyük ölçüde kurtulabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında kötü görünen ve size kendinizi kötü hissettiren bu siyah noktalardan kurtulabileceğiniz maske tarifi aşağıda verildi.

siyah noktalar

siyah noktalar

Soyulabilen Siyah Nokta Maskesi Tarifi

Bu maske için gereken malzemeler süt ve toz jelatindir. 2 yemek kaşığı süt ile 2 yemek kaşığı toz jelatin birbiri ile iyice karıştırılmalıdır. Bu karışımı mikrodalga fırında belli bir kıvama gelinceye kadar ısıtın. Eğer şeffaf renk aldığını görürseniz maske hazır demektir.

siyah noktalara maske

siyah noktalara maske

Temizlediğiniz cildinize soğuyan maskeyi sürün. Hemen kuruyacaktır. Bu maske siyah noktaları alırken aynı anda gözenekleri de tamamen temizler. Bu maskeyi isterseniz sadece siyah noktaların yoğun olduğu bölgeye isterseniz tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. kuruduktan sonra cildinizin dışından başlayarak soyun ve tertemiz yüzünüzü fark edin. Çıkan maskede kurtulduğunuz siyah noktaları görebilmeniz mümkün.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir