04
Tem
2017

Daha Genç ve Güzel Görünmenin Püf Noktaları

Keşke birileri ölümsüzlüğü ve kusursuz güzelliği, hiç yaşlanmamayı bulabilse değil mi? Ama ne yazık ki, bu şimdilik mümkün görünmüyor.

Özellikle yaş ilerledikçe bu iş tam bir kabusa dönüşebiliyor ve insanlar biraz da günümüz şartlarından dolayı daha genç ve güzel görünmek istiyor. Peki ama o zaman ne yapılabilir derseniz, işte birkaç öneri.

c vitamini kompleksi

c vitamini kompleksi

İşte O Yöntemler

Dilerseniz adım adım başlayalım. Önce saçlar, yaş gençken saç renginde modanın trendlerini uygulamanızda herhangi bir sorun yok ama yaş ilerledikçe özellikle de saçlarınız beyazlamaya başlamış ise sizi daha genç gösterebilecek temel saç renkleri şunlar: Koyu sarı, altın sarısı, kızıl kahve tonları, kumral ve kahverengi saç renkleri. Burada da kişinin kendi ten rengine en uygun olan tonu seçmesi gerekiyor. Ayrıca siyah ve platin sarısı kesinlikle uzak durulması gereken renkler.

Sabahları ilk başlarda size alışması biraz zor gibi gelse de buz küplerini cildinizde gezdirmek, hem cildinizi canlandırır, hem de cildinizin doğal yöntemler ile genç kalmasını sağlar.

buz

buz

İster C vitamini kompleksleri ile isterseniz doğrudan meyveler yoluyla, ya da her ikisini de tüketerek mutlaka C vitamininin eksik etmemelisiniz.

Nar son derece güçlü bir antioksidandır ve taze sıkılmış nar suyu da kurtarıcınız olabilir.

Kılık kıyafet konusuna gelince, kesinlikle nine olmuşçasına değil, biraz Nebahat Çehre’den ilham alarak modern çizgide giyim.

Doğal kapatıcılar ve baz tarzı ürünler de genç ve güzel görünmenize katkı sunacaktır. Bizden söylemesi.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir