10
Ara
2017

Yaz Geldi Plajlarda Daha Şık Görünmenin Zamanı

Sıcak yaz günlerinde tatil hepimizin vazgeçilmezidir. Sıcak havanın etkisinden bir nebze kurtulmak için denizin soğuk sularına kendimizi bırakırız. Sahillerde bikini ile şık görünmek ise her kadının hayalidir. Sizlere sunacağımız basit ve kullanışlı öneriler ile muhteşem şıklığı yakalayacaksınız.

bikini

bikini

Plajda Sizi Işıltılı Gösterecek Öneriler

Öncelikle dışarıya gülücükler saçarak pozitif görünün. Yapılan araştırmalarda pozitif kişilerin daha çekici göründüğü bulunmuştur.

Tatile çıkmadan pedikürünüzü yaptırın. Bikininize uygun açık tonlarda ojeler tercih etmeye çalışın. Yaz günlerinde sağlıklı görünüşünüzle parlayın.

Yüzünüzü güneşin zararlı etkilerinden mutlaka koruyun. Yüz, vücudun diğer kısımlarına göre daha hassas bir yapıya sahiptir. Cildinizi korumamanız halinde yüzünüzde cilt lekelerini ve çiller oluşabilir.

mayo

mayo

Yazın çok yıpranan ve kuruyan saçlarımızı daha canlı ve sağlıklı hale getirmek için saçlarımızı haftada bir bakım yağları ile nemlendirmeliyiz. Sağlıklı saçlar daha şık görünmek için en önemli noktadır. Bu yıl saç örgüsü oldukça trend. Saçlarınızı birbirinden farklı örgü modelleri ile toplayabilir ve sıcak havanın etkisiyle sizleri bunaltan saçlarınızın sizi rahatlatmasını sağlayabilirsiniz.

Plaja giderken yanınıza almanız gereken ve bu yıl çok moda olan kimonolardan bir tane almalısınız. Herkesin üzerinde görebileceğiniz ve her mağazada, farklı model ve renklerde uygun fiyatlarda kolayca bulabileceğiniz kimonolar bu yıl şık ve güzel görünmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Bikini ve mayoların üzerine rahatça kullanabileceğiniz bu parçalar oldukça da rahatlar.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir