29
May
2014

Kılıflar

Hepimizin bildiği gibi kılıfların temel olarak koruma amaçlı kullanılmaktadır. Fakat bu konu üzerinde oldukça fazla yapılan çalışmalar ile koruma konusunda belirli bir seviyeye çıktıktan sonra temel amaç tasarım gibi görünmektedir. Kılıfların tasarımları sayesinde birçok kullanıcı korumanın ne türlü bir nitelik sağladığına bakmaksızın görselliğe değer vererek kullanmaktadır.

Kılıflar

Kılıflar

Kaliteli Kılıflar

Firmamız bu yanlış anlayışa getirdiği farklı bakış açılarıyla tamamen görselliğin ön plana çıkarılmasının yanında alt yapıda kullanılan kılıf malzemelerinin kalitesi ve dayanım noktaları analizleriyle kullanıcıların telefon güvenliklerini tam anlamıyla sağlamayı başarmıştır. Binlerce üründen size en uygun olan tasarım modelimizi seçebilir telefonunuzun dayanıklılığına yardımcı olurken oldukça eğlenceli çizgiler taşıyabilirsiniz.

Kılıflar

Kılıflar

Yalnızca telefon kılıfları üzerinde yapılmamış olan çalışmalarımız tablet notebook gibi teknoloji ürünlerinin korunması konusunda da başarılı bir grafiğe sahiptir. Konunun güvenlik olması ve firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği yeterli önem sayesinde seçilen ürünlerin anında kargoya ulaştırılması ve maksimum iki iş günü içerisinde kullanıcılara hizmet verir yapıda olması kullanıcılarımızı mutlu eden bir fonomen haline gelmiştir.

Share

You may also like...

1 Response

  1. Sibel dedi ki:

    Kılıf hastalığım var 🙂 Çok fazla kılıf seçeneği var ve hepsi çok güzeller. Bunun dışında telefonun sağlığı içinde kılıflar şart diye düşünüyorum 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir