07
Eki
2015

Mutfak Perde Modelleri

Mutfak perde modelleri bu sezon mutfak dekorasyonu içerisinde oldukça modern tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Pek çok kişinin ilk tercihleri arasında ise stor perde modelleri yer alıyor. İşlevsel ve tasarımının şık olmasından dolayı seçilen bu tür perdeler ile mutfaklar farklı bir havaya bürünebiliyor.

mutfak perde

mutfak perde

Modern mutfak tasarımlarında tercih edilen stor perde modelleri dışında yine aynı şekilde sade ve minimal tasarımlara sahip olan perdeler karşımıza çıkıyor. Kir tutmayan yapıları ve kolay temizlenebilir özellikleri ile mutfakların vazgeçilmezi olan bu perde modelleri özellikle bayanların mutfaklardaki yaşamlarını kolaylaştırabilecek şekilde üretiliyor.

Mutfak Perdesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfağınıza şık bir perde satın almak istiyorsanız öncelikle renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Dekorasyonunuzda yoğun olarak yer alan renk tonlarında perde modelleri seçmeniz her zaman için garanti olacaktır.

lüks mutfak perde

lüks mutfak perde

Ancak dekorasyonunuzda alternatif bir hava yaratmak istiyorsanız tamamen farklı renklerden tasarlanmış bir perde seçebilirsiniz. Meydana gelen bu renk uyumsuzluğunu tamamlayabilmek için ise ufak ve şık mutfak aksesuarları kullanabilirsiniz.

mutfak zebra perde

mutfak zebra perde

Dekorasyonda aksesuar kullanmanız renklerin geçişlerini yaratacak ve bütünlüğünü sağlayabilecek imkanları sizlere sağlayabilmektedir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir