15
Nis
2015

Uzun Hırkalar Nasıl Giyilir?

Uzun hırkalar bayanların ilkbahar aylarında mantolardan kurtulmasını sağlayan parçalardır. Sonbahar ve kışın gelmesi ile birlikte bayanların dolaplarından çıkan hırka modelleri soğuk kış aylarında da özellikle çalışan bayanların kurtarıcısı durumundadır. Uzun hırkaları giyerken dikkat edeceğiniz bazı noktalar ile birlikte şıklığı yakalayabilirsiniz.

uzun hırka modelleri

uzun hırka modelleri

Hırkanıza en uyumlu şekilde giyebileceğiniz ayakkabı modelleri arasında topuklu ayakkabılar bulunuyor. Topuklu botlar özellikle bu tür hırkalar için en ideal model arasında yer alıyor. Dr Martens ya da askeri tarzda botları rahatlıkla hırkalarınız ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Hırka ile Kemer Kullanın

Hırkalar ile alternatif bir tarz yaratmak istiyorsanız kemerlerden de faydalanabilirsiniz. Uzun hırkalar bol kesime sahip oldukları için belinize takacağınız şık bir kemer ile daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

uzun hırka nasıl giyilir

uzun hırka nasıl giyilir

Hırkalar ile giyebileceğiniz bir diğer kıyafet ise etektir. Etekler özellikle mini olduğu zaman uzun hırkalar ile oldukça zarif bir görünüm yaratabilmektedir. Mini eteğinizi uzun hırka ile giymeniz durumunda bütün bakışların üzerinizde olduğunu hissedebilirsiniz. Eteğinizin renk seçimini de hırkanız ile uyumlu tonlarda yaparsanız bir bütün olarak şık gözükmeyi başarabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir