17
Nis
2015

Kendine Has Evler Yaratmak

Evler insanların sığınağıdır. Evler aile olmamızı sağlayan alanlardır. Evler bizim dostlarımızı ağırladığımız, sevdiklerimiz ile vakit geçirdiğimiz yerlerdir.  O yüzden çok özel yerlerdir.

dekorasyon

dekorasyon

Ev biraz da bizdir aslında. O yüzden kendine has ev dekorasyonu çok önemlidir. Sonuçta o sizin evinizdir. Sizin yaşama bakış açınızı, sizin zevklerinizi, sizin tarzınızı yansıtmalı ve o evin bir ruhu olmalıdır.

Tarzı ve Ruhu Olan Evler İçin

Öncelikle ev dekorasyonunda içinde rahat edeceğiniz, keyif alacağınız, kullanışlı alanlar yaratılmalıdır. Misafir odası döşeyip, hiç kullanmamak yerine, evin her bölgesinden faydalanılacak şekilde evler dekore edilmelidir.

özel dekorasyon

özel dekorasyon

Eğer müziksiz olmaz diyorsanız ev içine yayılan bir müzik sistemi kurulabilir. İlla da doğu esintisi diyorsanız şark köşesi bir kilim bir halı yastık ile basitçe halledilebilir. Bunun yanında duvarlarda resim olmalı diyorsanız ünlü ressamların röprodüksiyonlarına ev içinde yer verilebilir.

dekorasyon modelleri

dekorasyon modelleri

Halı ve perde seçimleri de en az mobilyalar kadar önemlidir. El işi bir perde mutfakta çok şık durabilir. Yatak odanızda ise tasarım bir halı sizin keyifle uyumanıza etken olacaktır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir