11
Nis
2015

Beyaz Her Mevsimin Moda Rengimi Oluyor?

Son bir kaç yıldır yoğunluğu artan, sadece yaz rengi olmaktan çıkıp, her sezon kullanılan bir renk haline gelen beyaz, zirvesini yaşıyor. Pantolondan, ayakkabıya, gömlekten, kabana bir çok parçada artık her mevsim onu görmek ve giymek mümkün. Kışları hapsolduğu gardıroptan çıkıp, kendine yeni bir yol çizen beyazı beğeni ile giyen insan sayısı hiçte azımsanacak gibi değil.

Beyaz Her Mevsim Moda

Beyaz Her Mevsim Moda

Beyazın Hükmedici Etkisi

Bu sezon beyazın en iyi tamamlayıcısı olarak, tasarımlarda siyahı görmek mümkün. Siyah dantellerin beyaz elbiseleri süslediği gözden kaçmıyor. Hatta çıtasını iyice yukarılara taşıyan beyaz davetlerin vazgeçilmez rengi olarak insanların karşısına çıkıyor. Bu yıl çizme ve bot modellerinde kendini sıkça gösterirken, ilk bahar modasında yoğun olarak kullanılacağınında sinyallerini veriyor.

Beyaz Her Mevsim Moda

Beyaz Her Mevsim Moda

Beyazı bir çok renkle komine etmek mümkün ama son yılların beyaz modası başka renklere ihtiyaç duymadan, sofistike bir halde kullanımı ile de dikkat çekici oluyor. Sadeliğe yönelen moda taşları, beyazın hükmedici etkisiyle yerinden oynayacak, beyaz saltanatını bir kaç yıl daha götürecek gibi görünüyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir