29
Oca
2016

Kaşlarınıza Dövme Yaptırmayı Hiç Düşündünüz mü?

Son yıllarda çevrenizde kaşları birbirine benzeyen çok fazla kadın görmüşsünüzdür. Maalesef kaşlara yapılan dövmelerin moda olması ile birlikte herkes bilinçsizce kaşlarına bu dövmelerden yaptırdı. Sonuç, aynı model kaşlara sahip binlerce kadın.

kaş

kaş

Başarılı Bir Sonuç İçin Dövmecinin Önemi Büyüktür

Kaş, yüzümüzdeki ifadeyi şekillendirmekle kalmaz daha sert ya da yumuşak yüz hatlarına sahip olmamızı da sağlar. Hatta göz yapınızı bile ortaya çıkaran kaş şekliniz yaptığınız makyajdan saçınızın modeline kadar etkilidir. Bilindiği üzere son yıllarda kaşlarını dövme ile şekillendiren ve kalınlaştıran birçok kadın var. Ancak gözden kaçırdıkları bir ayrıntı var ki o da hepsinin tek tip modelden faydalanması. Yani sizin beğendiğiniz ya da yüz hatlarınıza yakıştığını düşündüğünüz kaş modeli bir başka kadında çok sert bir ifade oluşturabilir.

kaşa dövme

kaşa dövme

Bir şeyi sırf moda olduğu için yaptırmak yerine ortaya çıkan sonucun başarılı olup olmayacağından emin olmalısınız. Bu kaşlara dövme yaptırma konusunda da aynı durum söz konusudur. Yani para kazanmak için değil gerçekten size uygun olan modeli yapması açısından seçeceğiniz dövmecinin de önemli olduğunu unutmayın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir