24
Şub
2015

Tek Taş Yüzük Modelleri

Tek taş takılar bayanların her zaman görsellik açısından önemli buldukları lüks aksesuarlardır. Zariflik asaleti simgeleyen bu tek taş yüzük modellerinin önemli olduğu gerçeğini aklımızdan çıkartmamız gerekiyor.

tek taş

tek taş

Zamanla takı tasarımları ülkemizin endüstrisi içerisinde ciddi bir gelişim göstermiş ve seçkin markaların işçiliklerini daha fazla ön plana çıkartmıştır.

tek taş yüzük

tek taş yüzük

Geçtiğimiz seneler ile kıyaslama yapıldığı zaman daha farklı tasarımların ortaya çıktığını görüyoruz. Yeni tasarımlar daha farklı olmalarından dolayı bayanların ilgileri bu yıl tek taş yüzükler üzerinde daha fazla yoğunlaşıyor.

Pırlanta Tek Taş Yüzük Modelleri

Özellikle pırlanta tek taş yüzük modelleri çarpıcı ve birbirinden farklı tasarımlarla yer alıyor. Altın takı setleri de tek taş modeller kadar bayanlar tarafından ilgi gören aksesuarlar arasında yer alıyor.

pırlanta

pırlanta

Tasarımlarının kalitesi ve el işçiliğinin ön planda tutulmasıyla birlikte görsel olarak üst seviye modellere sahip olan bu takılar, geleceğe yatırım yapmak için de kullanılabiliyor. Altın tek taş yüzükleri uygun fiyatlara satın alırsanız uzun vadede iyi bir yatırım yapmış olursunuz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir