22
Şub
2015

Otantik Dekorasyon Önerileri

Otantik dekorasyon ile tasarlayacağınız odanız ya da odanızın bir alanı evinize farklı bir hava katacaktır. Bu mistik havayı solumak ruhunuza da iyi gelecek.

Toskanın Otantik Evi

Toskanın Otantik Evi

Otantiklik geçmişin izlerini, ihtişamını taşıyan bir tarzdır. Bu otantik dekorasyon uygulamasından sayısız objelerden ve renklerden yararlanabilirsiniz.

Öneriler

İlk akla gelen doğunun ihtişamına yaraşır objelerdir. Bunları dekorunuzda kullanarak otantik dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca eskitilmiş mobilyalar, bakır objeler, kilimler, mumlar, tütsüler ve işlemeli kanaviçe tarzı örtülerde bu dekorasyonunuza uyacaktır.

Bahçeli Otantik Ev Dekorasyonu

Bahçeli Otantik Ev Dekorasyonu

Ayrıca doğunun mistik havasını evinize yansıtmak için şark köşesi de oluşturabilirsiniz. Burada kullanacağınız bakır ve toprak aksesuarlar şark köşenizi tamamlar nitelikte etki yaratacak.

Otantik Bahçeli Ev

Otantik Bahçeli Ev

Eğer otantik tasarımı yatak odanızda düşünüyorsanız cibinlikler ile bu tarzı yakalayabilirsiniz. Gene mumlar, kadife işlemeli örtü ya da şallarda dekorasyonunuzu etkileyecektir. Antika halı ve değişik eski tarz avizelerde yatak odanızda otantik etki yaratacak olan objelerdir.

Otantik Bahçe Ev

Otantik Bahçe Ev

Otantik dekorasyon ile salonunuzda da özel bir alan yaratabilirsiniz. Dilediğiniz kültüre ait özellikler taşıyan objeleri bu alana taşıyarak mistik bir hava yaratabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir