13
May
2016

İlişkiye Nasıl Ara Verilir?

Çiftler ilişkilerinde bazı zamanlar aşırı şekilde yıpranmaya başlarlar. Karşılıklı tahammül seviyesinin bitme noktasına geldiği zaman ise ilişkiye ufak bir ara vermek mantıklı bir seçenektir. İlk bakışta ayrılık provası gibi gözüken bu durum aslında ayrılık değildir. İlişkiye ayrılık verdiğiniz zaman birbirinizden tamamen kopmadan aranızda ufak bir bağ ile yaşamaya devam edersiniz.

ilişkiye ara vermek

ilişkiye ara vermek

Ara veren tarafların bu süre içerisinde ise yeni kişiler ile flört etmemesi ve karşısındaki kişiyi kıskandırmak adına yeni kişiler ile tanışmaması gereklidir. Unutmayın, ilişkinize yalnızca toparlanabilmek için ufak bir ara verdiniz ve hala berabersiniz.

Kendinize Zaman Ayırın

Kendinizi dinleme sürecinde yeni yerlere giderek yeni şeyler keşfetmeye çalışın. Kafanızı mümkün olduğu kadar kendiniz ile meşgul edin ve tamamen yenilenmeye çalışın.

ilişkiye nasıl ara verilir

ilişkiye nasıl ara verilir

Kendinize geldiğiniz halde karşınızdaki kişiye karşı hala öfke dolu duygular hissediyorsanız ilişkinizi ve karşınızdaki kişiyi daha fazla yıpratmamak adına ayrılık kararını almaya kendinizi hazırlayın. Her ilişkinin sonsuza dek sürmesi gibi bir gerekliliği olmadığını unutmayın ve canınızı her anlamda sıkan ilişkinizi ara verdiğiniz süreçten sonra bitirmeniz gerekiyor ise bitirin.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir