28
Tem
2015

Pantolon Modellerine Uygun Ayakkabılar

Pantolon tipinize göre ayakkabıyı doğru seçtiğiniz zaman kıyafetiniz daha şık hale gelir. Pantolon modellerine göre ayakkabı seçimi yaparken beden tipinize göre de seçmelisiniz.

pantolon modelleri

pantolon modelleri

 

Dar paça ve özellikle kısa paça pantolon giyorsanız stillito ve filet ayakkabılar uygun. Bilek detaylı olan ayakkabı modelleri de oldukça güzel durur.

Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

Geniş paçalı pantolon tercih ettiyseniz yüksek topuklu ayakkabılar güzel durur. Platform ya da yüksek takunya tarzı seçmelisiniz. Kumaş pantolonlarda her zaman hayat kurtarıcıları stillitolardır. Burunları hafif yuvarlak olan modeller ise iş hayatına uygundur. 13 pontlarda uzun topuklu ayakkabılar ise özellikle iş yemekleriniz için sizleri mükemmel gösterir.

pantolon

pantolon

Yaz kıyafetlerinizde özellikle burnu açık stillotta ayakkabıları tercih edin. Kumaş pantolon uyumu ile farklı bir estetik yaratır. Renkleri ise kıyafetlere uygun seçmeniz önemli. Sade bir pantolonu dahi renkli bir ayakkabı ile canlandırabilirsiniz. Modern ayakkabı modelleri ile bu sezon pantolonlarınız çok şık hale gelecek. Kumaş pantolonlarla büyük uyumu yakalayan ince topuklar her zaman çok beğenilir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir