25
Ağu
2015

Kadınlar İçin Makyaj Hileleri

Güzellik bir kadın için hayattaki en önemli konulardan bir tanesi. Daha bakımlı, daha dikkat çekici ve daha güzel olmak için bayanların geneli çok büyük paralar harcar ve uğraşlar verirler. Kadın denince akla gelen ilk kavramlardan biri güzellik düzenli ve sağlıklı bakımla ulaşılabilecek bir durumdur. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucular için güzellik hakkında birkaç tüyo bilgi paylaştık.

makyaj hileleri

makyaj hileleri

Makyaj Yaparken Orantılı Olmalı!

İlk güzellik tüyomuz makyaj ile ilgili olacak. Makyaj yaparken dudaklarınızı daha dolgun ve dışa dönük göstermek için ilk önce dudak renginde bir kalem ile çevre çizmeniz gerekir. Ardından istediğiniz renkteki ruju düzgün şekilde dudaklarınıza sürebilirsiniz.

makyaj nasıl yapılır

makyaj nasıl yapılır

Gözleriniz küçük ise ve daha büyük göstermek istiyorsanız kalemi göz içine değil göz dışına çekmelisiniz. Ya da tam tersi durumda iri gözlerinizi küçültmek için kalemi içine çekmelisiniz. Genel anlamda makyaj yaparken bir yerde abartı varsa diğer tarafı sade bırakmanızı öneriyoruz. Yani ya dudak abartılı olmalı ya gözler. İkisi aynı anda abartılı olursa hoş ve modern bir görüntü sağlamaz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir