09
Kas
2015

Sağanak Geometri Yağmuru Geliyor!

Mobil oyun çeşitlerine her geçen gün yenisi ekleniyor. Ancak her oyunun eğlence ve adrenalin beklentisini karşıladığından söz edilemez. Eğlence, heyecan ve hepsinden önemlisi çeviklik gerektiren oyunlar, akıllı telefon kullanıcıları tarafından çok daha fazla beğeniliyor. İşte bu oyunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri de georain oluyor.

georain geometri oyunu

georain geometri oyunu

Kısa sürede hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşan georain günlük hayata hem renk hem de heyecan katan ender oyunlardan biri… Gökten bu defa yağmur değil geometrik şekiller yağıyor. Oyuncunun görevi de küçük bir daireyi dikdörtgenlerden, üçgenlerden korumak ve bu esnada da yine gökten yağan daireler ile besleyerek güçlendirmek! Fakat bu hiç kolay değil.

georain bitasu

georain bitasu

Hem uyanık hem de çevik olmanız gerekiyor. Aksi halde üçgen ve dikdörtgenler küçük dairenizi yok edebilir. Yeterince hızlı olursanız etap geçebiliyor, ilerleyen etaplarda düşmanlarla savaşmak için güçlü silahlar kazanabiliyorsunuz. İşte o zaman kimse sizi alt edemiyor. Telefonuna yükleyenlerin adeta müptelası olduğu georain bitasu sizi de bağımlısı yapabilir!

Genç ve yetenekli yazılımcı Aytaç Sankur tarafından geliştirilen oyun şimdiden büyük beğeni toplamaya başladı. Kısa sürede en popüler mobil oyunlar sıralamasını alt üst edecek gibi görünen georain tamamen ücretsiz! Sorunsuz bir kullanım sunan bu eğlence yağmurunu telefonunuza yüklemek için aşağıdaki adımları takip edin:

1- Google Play Store’a girin.

2- Arama kutusuna “georain bitasu” yazın.

3- Oyun sayfası açıldığında “yükle” yazısına tıklayın.

4- Oyunu açın ve eğlencenin tadını çıkarın!

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir