09
May
2016

Dönüşüm

Dönüşüm adlı kitap yazar Franz Kafka tarafından yazılmış ve antik kitap yayıncılığın bastığı bir eserdir. Hikayeyi ilginç bir konu ve olaylar üzeriden işleyen yazarın bu eseri 2008 basımıdır. 46 sayfalık bu kısa ama özü oldukça anlamlı kitap e kitap olarak da indirilebilir.

dönüşüm

dönüşüm

Dönüşüm ile Kendinizi Fark Edin

Aslında bu kısacık kitap özü anlatımından da çıkarılabileceği gibi herkesten farklı bir zihniyet ve kafa yapısına sahip bir kişinin nasıl da dışlanıp kabullenilemediği vurgulanıyor. Yazar adeta bu bakış açısına isyan ederek bu dönüşüm eserini yazmıştır. Değişikliğin ve farklılığın yok sayıldığı ya da benimsenmediği dünya düzenine baş kaldırıyor.

dönüşüm kitabı

dönüşüm kitabı

Bir solukta okunan Dönüşüm okurlara büyük katkılar ve etkiler veriyor. Siz de bu değişimi yaşamak isteyenlerdenseniz Franz Kafka adlı yazarımızın eşsiz eserini okumalısınız. Aslında yazar en yakın arkadaşından eserlerinin hepsini ölümünden sonra yakmasını ister. Çünkü böyle bir bakış açısına sahip toplum ve kafa yapısı için anlamsız olacağını düşünmüştür. Ama arkadaşı Max Brody bunu yapmayarak eserlerini biz okurlarına kazandırmıştır. Bu değeri fark etmeliyiz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir