14
Ara
2015

Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

Tarz sahibi bayanların en vazgeçilmez kıyafetlerinin arasında mutlaka bir deri etek vardır. Rengi zevk ve tercihlere göre değişse de bu bayanların gardırobunda en az bir adet mini deri etek bulmak mümkündür. Çünkü deri etekler, bir kadının dişiliğini ortaya çıkaran yegâne kıyafet türü olan etek ile derinin buluştuğu özel bir tasarımdır.

deri etek kombini

deri etek kombini

Deri etekler asla modası geçmeyen giyim ürünleri olarak da tercih nedenidir. Özellikle deri çizmelerle ve topuklu botlarla çok şık kombinler oluşturan bu kıyafetlerin genel olarak siyah, füme ve kahverengi çeşitleri tercih edilir. Pek çok bayan, bu etekler ile ten rengi ince çorapları tercih etse de özellikle güz mevsimlerinde koyu renkli çoraplar daha uygun olacaktır.

Mini Deri Etek Modelleri

Mini deri etekler, hem uzun hem de kısa boylu bayanlara çok yakışan nadir kıyafetlerden biridir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, sizi hangi modelin daha uzun ya da daha kısa göstereceğini bilmektir.

deri etek

deri etek

Örneğin düz ve dar kesimli bir deri eteğin üzerine yine dar kesimli bir bluz giyerseniz, boyunuz daha uzun ve bedeniniz daha ince görünür. Kloş etek kesimleri ise sizi nispeten daha minyon gösterecektir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir