07
Ağu
2015

Salatanıza Sirke Katın Zayıflayın

Sirke her derde devadır. Sirke ile zayıflayın ve sağlığı yakalayın. Üzüm ve elma sirkesi, yapılan araştırmalara göre hızlı kilo verdirdiği tespit edildi. Balzamik sirkesi tadı zeytinyağına benzer. Salatalara yağ dökmeden koyabilirsiniz. Kandaki yağ seviyesi de düşüyor.

Sirke Kullanımında Nelere Dikkat Edilir?

Sirke, kansızlığa iyi geldiği gibi göz iltihaplarına da faydalıdır. Direkt içilmesi bazı mide hastalıklarında sorun yaratabilir. Su ya da limon ile karıştırılması gerekir.

sirkeli salata

sirkeli salata

Sirke özellikle salatalarda sıklıkla tercih edilmeli. Su içine 1 çay kaşığı katıp tüketmeniz de sizlerin zayıflamasına yardımcı olur. Tokluk hissi sağlar.Diyet yaparken mutlaka sirkeyi sofranızdan eksik etmeyin. Bağırsak problemi yaşamanız da diyette sorunlara neden olur.

elma sirkesi

elma sirkesi

Bağırsak sorunu için özellikle aç karnına bir su bardağı su katılmış sirkenin içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı katın. Düzenli olarak için. Elma sirkesi yanı sıra üzüm sirkesi de bol tüketin. Sebzelerinizi yıkarken mutlaka üzüm sirkesinde bekletin. Temizlenir ve mikroplardan arınır. Düzenli sirke kullanımının faydasını kısa sürede görürsünüz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir