01
Şub
2016

Kadın Pantolonlarında Son Modeller

Pantolon şıklığı tüm güzellik ve görselliği ile sizleri büyüleyecek tasarımlarıyla moda dünyasında yerini aldı. Kapri pantolonlar özellikle yaz ve kış ayında giyebileceğiniz özel modelleri ile herkesi büyüleyecek. Desen ve renkleri ise oldukça iddialı. Kaliteli görün için farklı aksesuar kullanabilirsiniz.

kot

kot

İlginç Pantolon Modelleri

Yırtık modası her zaman pantolona ayrı bir güzellik katar. Özellikle bu yıl kotlar için bu modeller çok beğenildi. Renkli desen ve çizgilerden oluşan kotları farklı eskitme türleri ile görebilirsiniz. Görsel güzelliği ise herkes tarafından beğenilmesini sağlıyor. İnce topuklu ayakkabı ya da kısa botlarla harika duran modeller.

kadın pantolonu

kadın pantolonu

Kumaş pantolonlar özellikle iş hayatında tercih edilen modeller. Bu sezon ekose ve ipek tarzı kumaşlar moda. İlginç renk ve modeller ise moda rüzgârında. Kalite her zaman şık tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Sade kesimlerin yanı sıra renk ve modelleri ile canlı farklı pantolon modellerini bulmanız mümkün. Şık ve bütünlük her zaman tarz sahibi olmanızı kolaylaştıracak. Yeni tasarımlardan oluşan pantolonları günün her saati giyebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir