10
Eyl
2019

Otantik Abajur Yapımı

Otantik ürünlere yer vererek ev ya da iş yerinizde son derece farklı ve oldukça etkili bir uygulamayı hayata geçirebilirsiniz. Farklı markaların ürün yelpazesinde yer alan seçimlere yer açarak dilediğiniz ürünü satın alarak bu dekorasyon uygulamasını hazırlamanız mümkün.

Birçok farklı marka tarafından sunulmakta olan otantik ürün tasarımları farklı fiyat seçenekleri ile yer alıyor. Genellikle biraz dikkat çeken ayrıntıya sahip olup kaliteli de oldun isterseniz bu fiyat seçimleri oldukça yukarılara çıkabilir.

Otantik ürün tercihlerinizde ev ya da iş dekorasyonunuz ile uyumlu olan abajur tercihiniz evinizde kendinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Birkaç malzeme ve biraz el yeteneği ile otantik abajur tasarımınızı hayata geçirmeniz mümkün.

Otantik Abajur Nasıl Hazırlanır?

Otantik abajur yapımı uygulamasın da aslında ilk olarak hayal ettiğiniz tasarıma yer açmanız önemli olandır. Ahşap ve urgan ipi ile hazırlanan seçimlerin yanı sıra taşlar ile de sunulan birçok abajur çalışmasını görebilirsiniz. Ev ya da iş yeriniz için en uygun tasarıma yer açarken su kabaklarına da yer verebilirsiniz.

Su kabakları ile hazırlanan lambader örneklerini inceleyerek tercihinizi belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ağaç dalları ile ya da çeşitli ahşap parçaların birleşimi hazırlanan ürünleri de otantik abajur uygulamaları arasında görebilirsiniz.

Sahip olduğunuz abajur var ise bunun otantik abajura çevrilmesi işleminde de urgan ya da mozaik taşları kullanabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir