28
Ağu
2019

Sivri Burun Loafer Modası Devam Ediyor

Geçen yılın modası olan ve bayanlar arasında oldukça beğeni toplayan sivri burun loafer ayakkabılar yeni sezonda da vitrinlerde yerini aldı. Birçok farklı renk ve model seçiminin yer aldığı sivri burun loaferler her ne kadar ilk bakışta klasik bir ayakkabı modeline benzese de günlük kullanım içinde son derece uygun olan seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Sivri burun loafer modasının devam etmesinde geçen sezonda bu ayakkabı modelinin oldukça beğeni kazanması da yer alıyor.

Hangi Giyim ile Loaferler Kullanılabilir?

Topuksuz ya da az topuklu olan sivri burun loafer ayakkabılar bayanların rahat etmesine destek olurken aynı zamanda şıklığı da elde etmenizi sağlıyor.

Sivri burun loafer ayakkabıları klasik model giyim stiliniz ile birlikte kullanabileceğiniz gibi salaş bir kot altında da değerlendirebilirsiniz. Bunun gibi farklı tarza sahip olan tüm stiller için uygun olan loafer ayakkabıları farklı renk seçimleri ile satın alarak günlük yaşantınızda ya da iş hayatınızda rahatlıkla kullanmanız mümkün.

Sivri burun loafer ayakkabılar sadece günlük yaşantı ve iş hayatında değil aynı zamanda gece hayatında ve özel davetlerde tercih edeceğiniz abiyeler ile de kullanılabilen özel ayakkabı modelleridir. Birçok stile uyum sağlayabilen sivri burun laofer ayakkabılara geçen sezon sahip olmadıysanız bu sezon satın alarak kombinasyonlarınızda rahatlıkla kullanarak ayaklarınızın da rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir