09
Nis
2015

Huzur Veren Dekorasyon Önerileri

Yaşam alanlarımıza yönelik olarak atılacak adımlar, yenileme çalışmaları ve tadilatlar, genel olarak kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar. Mekânlarda yaşanacak olan değişimler, içsel olarak huzurun tesis edilmesine yardımcı olacaktır. Huzur veren dekorasyon önerilerine başlamadan önce, böyle bir giriş yapmak istedim. Meselenin daha net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamak için.

Modern Dekorasyon

Modern Dekorasyon

Yenilenmenin Bir Diğer Adıdır

Renklerle başlayabiliriz. Renklerin büyülü bir dünyası vardır. Pozitif enerji de verebilirler, karamsarlığın başlamasına da neden olabilirler. Renklerin dilinden iyi anlamak gerekir. Mavi, beyaz ve pembe renklerden oluşacak bir armoni, evde ki huzurun da simgesi olacaktır.

Huzurlu Ev Dekorları

Huzurlu Ev Dekorları

Rahatlamanın tonları olması, sizleri hayatın vermiş olduğu negatif enerjiden uzakta bir yere götürecektir.Mekânların dekorasyonlarını yaparken, özellikle mimarlar renklere çok dikkat ederler. Mavi ve beyaz onlar için vazgeçilmezdir. Hele mavi tonların verdiği huzur, rahatlık hissi, başka hiçbir şeyde yoktur.

Otantik Dekorasyon

Otantik Dekorasyon

Salonunuzun bir köşesini mavi ve beyaza ayırın. Diğer ortamlardan arınıp, orada vakit geçireceğinizden, adım gibi emin olduğumu ifade etmek istiyorum. Sadece renklerle sınırlamamak gerekir dekorasyonu, sınırsız bir tutkudur, yenilenmenin öteki adıdır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir