28
Ara
2020

Blazer Erkek Ceket Modelleri

Günlük yaşantının ve şık kombinlerin vazgeçilmez iş birlikçisi olan Blazer erkek ceketleri, günümüzde de her erkeğin dolabında yerini almaktadır. Bunun için erkek Blazer ceket kombinlerinin nasıl yapılabileceği ve Blazer ceket alırken nelere dikkat edilmesini bilmekte de fayda olacaktır.

Ceket denildiği zaman genel olarak akıllara sıkıcı ve rahatsız parçalar gelmektedir. Fakat son yıllarda hayatımıza giren ve erkeklerin de kurtarıcı bir parçası olan Blazer ceket modelleri, bu kalıpları da yıkıp geçmektedir. Sizlerde erkek Blazer ceket modellerinin ne olduğunu ve nasıl kombinlenmesi gerektiğini öğrenerek bu joker parçayı da dolabınıza ekleyebilir ve zamansız kombinleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Erkek Blazer Ceket Nedir?

Blazer ceket kombin tavsiyelerinden bahsetmeden evvel erkek giyimi içerisinde Blazer ceketlerin ne anlama geldiğini bilmek de gerekir. Ne klasik ne de spor ceket modelleri olan Blazer ceketler, İngiliz Kraliyet askerlerinin giyiminden esinlenilerek yapılan ve şuan birbirinden farklı formlardan geçerek günümüze kadar bu haliyle ulaşmaktadır. Erkek Blazer ceketlerini diğer benzer ceketlerden ayıran en önemli özelliği ise ceket düğmelerinin metal olması ve cep yerinde arma bulunmasıdır. Ceket düğmelerinin sayısı 1 ya da en fazla 2 olmalıdır. Fazla düğme sayısı da klasik takım elbise görünümü vermektedir.

Takım elbiselerdeki gibi pantolonu ile beraber satılmayan erkek Blazer ceket modelleri, spor ceketlerden biraz daha resmidir. Ancak takım elbise ceketlerinden de daha rahattır. Durum böyle olunca da erkek Blazer ceket kombinleri sizlerin zevkine göre oluşturması gerekiyor. Dünyanın en kolay şekilde kombinlenebilen bu parçasıyla çok daha fazla zahmete girmeden oldukça sık ve rahat kombinler de yapabilirsiniz.

Moda Olan Erkek Blazer Ceket Modelleri

Günümüzde erkeklerin sıklıkla tercih ettiği dış giyim kıyafetleri arasında elbette Blazer erkek ceket modelleri önemli bir yere sahiptir. Elbette ki bu durumda birçok farklı tarza sahip insanlar bulunurken, tarzınıza en uygun modellerin bulunması da oldukça kolaydır. Sizlere şık ve modern Blazer erkek ceket modelleri arasından bazılarından bahsedecek olursak da Blazer tasarımlı ceketler de oldukça fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Bahsedilen Blazer ceket modelleri, spor kesim ve slim fit modeller arasında yer almaktadır. Spor kesim olarak da isimlendirilen bu ürünlerde, farklı renk tonları ve aksesuarlar kullanılarak şıklık kazanabilmek mümkündür. Moda olan Blazer ceket modelleri ise aşağıdaki gibidir;

-Çentikli yaka modeller.

– Çizgili ceket modeller.

– Deri ceket modeller.

Moda olan modeller ise bu şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir