14
Şub
2015

Küçük Daire Dekorasyonu

Dünya da insanların yaşam alanları çeşitli nedenlerle küçülmeye başladı. Özellikle tek başına yaşan insanların ev yaşamı konusunda tercihi stüdyo ve 1+1 şeklinde olan daireler oldu. Yaşamını küçük metrekareli dairelerde sürdüren insanlarda yaşam alanları nefes alınabilir ortama kavuşturmak için küçük ancak sihirli bir dokunuşla daha ferah bir ortama kavuşturmaktalar.

Küçük Ev Dekorasyonu

Küçük Ev Dekorasyonu

Küçük dairelerde kalabalık eşya bulundurmak kesinlikle doğru olmaz, nedeni yaşam alanın sıkışık olmasını sağlar ve ev dekorasyonu göze hiçbir şekilde hoş gelmez. Küçük daireleri görsel anlamda daha konforlu ve estetik hale getirmek için dekorasyon adına yapılan hamlelerin en başında ayna kullanımı gelmektedir. Ayna kullanımı evi büyük gösterdiği gibi daha fonksiyonel hale getirmektedir.

Küçük Dairelere Sihirli Dokunuşlar

Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Bunu da aynanı sağladığı derinlikle açıklamak mümkün olmakta. Küçük daireler kolon ve kiriş bakımından yok denecek kadar az olan bir daire olduğu için alınacak eşyaların küçük ve fonksiyonel olması küçük daire dekorasyonu açısından önem arz eder. Örneğin yatağın aynı zamanda baza olarak alınması evdeki gereksiz kalabalığın veya önemli eşyaların düzenli bir şekilde kaldırılmasını sağlar.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir