01
Eyl
2016

Hırkaların Yerini Uzun Yelekler Aldı

Yelekler, son birkaç yıldır hırkaların tahtını sallamaya başladı. Öyle ki, önceden farklı modellerde ve uzunluktaki hırkaları tercih eden kadınlar artık yeleklerden yana seçim yapıyorlar. Yelek denilince, ilk olarak kısa ve önden düğmeli klasik modelleri akla geliyor. Oysa özellikle son 2 yıldır düğmesiz ve klasik kısa yeleklerin yerine diz altına kadar uzanan modeller tercih ediliyor.

Yeleklerinizi Gündüz Kombinlerinizde Rahatlıkla Kullanabilirsiniz

Kadınlar gerek günlük kombinlerinde gerekse de klasik giyinmeleri gerektiğinde rahatlıkla yelek tercih edebiliyorlar. Çünkü kadınların bu parçalara rağbet göstermesi üzerine her kumaştan, modelden ve renkten yelekler üretilip vitrinlerdeki yerini çoktan aldı. Gün içinde arkadaşlarınızla buluşmaya giderken, alışverişe çıkarken ya da sinemaya giderken bile dar paça bir jean, üzerine giyeceğiniz bir gömlek onun üzerine de giyeceğiniz uzun ve düğmesiz yelekleriniz ile spor-şık bir kombin yapmanız oldukça kolaydır.

Hırkaların Yerini Uzun Yelekler Aldı

Hırkaların Yerini Uzun Yelekler Aldı

Peki, ayakkabı olarak hangi modelleri tercih edeceksiniz? Bu tamamen size kalmış, daha doğrusu nereye gideceğinize bağlı. Mesela arkadaşlarınızın yanına ya da alışverişe gidiyorsanız, spor ayakkabı tercih edebilirsiniz ya da biraz daha şık olsun derseniz belki bir babet ya da bilekte biten bir bot da tercih edebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir