27
Nis
2015

Nano Saç Kaynak ve Yapımı

Saçların zayıf ve ince telli olmasına en doğal çözüm nano saç kaynak yöntemidir. Saç köklerine zarar vermeyen özel solüsyonlar kullanılır ve kendi özel makinesiyle saçlara gerçek doğallık verilir. Karşıdan bakan kişi saçlarda kesinlikle kaynak olduğunu anlamaz. Doğal ürünler kullanıldığı için saçları da besler.

Nano saç kaynak

Nano saç kaynak

Nano Saç Kaynak Kullanım Şekli

Saçınıza nano saç kaynak yaptırdığınız zaman 7 ay gibi uzun bir süre rahatlıkla kullanırsınız. İnce elastik yapılar saçlara eklenir ve özel solüsyonlarıyla kalıcılığı sağlanır. Saçlardan çıkarma işlemi de saç diplerine zarar verilmeden yapılır. Saçların hacimli görünmesi için kullanılan önemli teknik.

Şeffaf silikonlar kullanılarak yapılan yöntem özellikle hacimsiz saçlara dolgunluğu sağlar. Kalıcı oranı diğer yöntemlerden daha uzundur. Kendiniz istediğiniz şekli vererek kullanabilirsiniz. Profesyonel kadrolar ile yapılan saç kaynak yöntemleri son teknoloji ürünler kullanılarak saçlara uygulanır.

Sarı saça kaynak

Sarı saça kaynak

Canlı ve havalı saç yapınıza kısa sürede kavuşursunuz. Renk tonları saçlarınıza göre doğal şekilde ayarlanır. Görünüşünüz kısa sürede canlılık kazanacak. Modern bir görüntüye saç kaynak yöntemleriyle ulaşırsınız.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir