29
Nis
2015

Modern Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Salonlar evlerin en önemli bölümlerinden birisidir. Misafirlerin ağırlandığı bu mekanların evin diğer bölümlerine göre daha güzel ve göz alıcı olması beklenir. Salonlar zevke göre modern ya da klasik tarzda dekore edilebilir.Salon dekorasyonunda klasik tarz yerine modern bir tarzı tercih ediyorsanız uygun aksesuarlar ve mobilyalar kullanmalısınız.

Modern salon Takımları

Modern salon Takımları

Modern Bir Salon Dekorasyonunda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Klasik tarz yerine salonunuzu modern bir tarzda yenilemeye karar verdiyseniz işe mobilyalardan başlamalısınız. Farklı tarzda tasarlanmış mobilyalar modern salon dekorasyonu için vazgeçilmezdir. Alışıla gelmiş mobilyalar yerine farklı ve özel tasarımları tercih etmelisiniz.

Modern ve Geniş Salonlar

Modern ve Geniş Salonlar

Koltuk seçiminizi renkli ve desenli modellerden yana kullanabilirsiniz. Canlı renklerin kullanıldığı (yeşil, turuncu, sarı, kırmızı vb.) koltuk takımları hem salonun havasını değiştirir hem de daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Günümüzde modern dekorasyon fikirleri arttıkça halı üreticileri de modern halılar üretmeye başladı. Koltuk takımınızla ve salonun geneli ile uyumlu halı kullanmayı ihmal etmeyin.

Lüks Salonlar

Lüks Salonlar

Modern aksesuarlar özellikle parçalı tablolar, ilginç biblolar, modern aydınlatma ürünleri salonunuzun daha modern görünmesine yardımcı olur.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir