29
May
2015

Modada Renklerin Hâkimiyeti

Modayı takip etmeyen bir kadın olabileceğini hiç düşündünüz mü? Modayı takip etmek demek her defileyi izlemeye gitmek ya da her yeni çıkan modeldeki kıyafetleri satın almak demek değildir. Konuya uzaktan da olsa hakim olmak ve senenin trend modelleri ve renkleri hakkında bir şeyler biliyor olmak bile modayı takip etmektir.

moda renkler

moda renkler

Renklerin Gücüne İnanıyor musunuz?

Bir kadın her ne kadar modayı takip etmiyorum dese de, alışverişe çıktığında bu akıma kapılmaması mümkün değildir. Çünkü vitrinleri süsleyen ürünler sezonun trend parçalarından oluşacağı için istemese de kendini bir anda bu akımın içinde bulacaktır. Eskiye oranla artık moda dünyasında daha cesur adımlar atılmaya başlandıktan sonra, en uzak insanlar bile artık kendini bu sektöre daha yakın hissedebiliyor. Bunun sebebi kendinden bir şeyler bulabiliyor olmasıdır.

renkli kombinler

renkli kombinler

Birkaç sene öncesine kadar tek düze renklerden oluşan bir moda dünyası varken, şimdi adeta renklerin kendi cumhuriyetini kurduğu bir moda dünyası var. Dolayısı ile modada renkler son derece önemlidir. İnsanlar önceden mankenlerin üzerinde gördüğü ama sıradan bir insanın giyemeyeceği modellerdeki elbiseler yerine, artık sevdikleri renklerden oluşan beğendikleri parçaları bir arada bulabiliyorlar. Bu da insanları modaya daha da yaklaştırıyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir