31
May
2015

Öğrencilerin Mezuniyet Balosu Ayakkabıları ile Sınavı

Okulların kapanma dönemi yaklaştığında mezuniyet birçok öğrenciyi heyecanlandırmaya yetiyor. Gecenin en çok merak edilen konusu ise balodaki en şık ve göz kamaştırıcı öğrencinin kim olacağı. Büyük titizlikle hazırlanılan bu süreçte kıyafet seçiminden sonra en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de mezuniyet balosu ayakkabıları.

mezuniyet ayakkabıları

mezuniyet ayakkabıları

Mezuniyet Gecenizde Ayaklarınız Rahat Etsin

Doyasıya eğlenmek için ayaklarınızın rahatlığı göz önünde bulundurulması gereken tek şey. Ayakkabının elbiseyle uyumu kadar içinde nasıl hareket ettiğiniz de çok önemlidir. Şık olmak isterken rahatlıktan ödün vermek eğlencenizin bozulmasına ve kötü anılara sebep olabilir. Gençliğinizin verdiği enerjiyi bu gecede kaybetmemek ve herkes dans ederken oturmamak için tercihiniz mezuniyet kıyafetinizi tamamlayan şık ama olabildiğince rahat mezuniyet balosu ayakkabıları olmalıdır.

topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

Kızlar gecenin ilerleyen saatlerinde kullanmak üzere yanına yedek bir babet alabilirler. Erkekler ise sivri burun ayakkabı tercih etmekten kaçınmalılar. Sade elbisenizin altına giyeceğiniz gösterişli ve rahat bir ayakkabı ile ona uygun bir çanta sayesinde çarpıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.  Mezuniyet balosunun yıldızı olmakla kalmayıp anılarınıza yaşadığınız eğlenceyi de ekleyebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir