06
Ara
2015

Erken Beyazlayan Saça Doğal Çözüm

Her iki cinsinde korkulu rüyası saçlarının beyazlaması dır. Yaş ilerledikçe bu hazin son yaşanacaktır mecburen ama en kötüsü ve korkunç olanı, bu olayın erken yaşanmasıdır. Daha gençliğinin baharında olan bir insanın saçlarının erkenden beyazlaması oldukça kötü bir durumdur. Daha birçok şey yapacakken erken beyazlayan saç sizi üzer ve psikolojinizi etkiler.

beyazlayan saçlara bakım

beyazlayan saçlara bakım

Saçlarınızı kurtarmak ister misiniz? Saçınıza düşen beyazları yaşlanana kadar hayatınızdan çıkarabilirsiniz, hem de tek kimyasal kullanmadan. Kimyasal yöntemlerde vardır tabii ki çözümü. Gerek boya gerekte farklı yöntemler ama size bahsedeceğimiz yöntem tamamen doğal ve bitkiseldir. Bu karışım sayesinde saçlarınızın siyahlığına geri kavuşacaksınız.

Bu Karışım Hayat Kurtarır

Türkiye’nin uzman doktorlarından biri bu duruma el koyarak önemli bir hamleye imza attı. Günde 1 tabak sarımsaklı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı çörek otunu yiyin. Bunu düzenli yemeniz yarar sağlayacaktır.

beyaz saç

beyaz saç

Bunun dışında Bektaşi üzümünü, Hindistan cevizi yağıyla karıştırarak saçınıza sürün. Bu üzümlere aynı zamanda amla da denmekte. Amla ile Hindistan cevizi yağını karıştırdığınızda siyahlaşana kadar bekleyin ve elde ettiğiniz yağı saç derinize her gün sürün.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir