06
Kas
2015

Maydanoz Kürü Ne İşe Yarar?

Maydanoz kürü herkes tarafından duyulan bir kür. Çok etkili bir kür olan maydanoz kürü mucizevi etkiler veriyor. İçerdiği mineral ve vitaminler nedeni ile insan sağlığına oldukça faydalı olan maydanoz C vitamini açısından da oldukça zengin bir bitki.  Bu nedenle kürü idrar söktürür, böbrek taşı vücuttan kolayca atılmasını sağlar ve bunun gibi birçok rahatsızlıkta yararlıdır.

maydanoz

maydanoz

Peki bu maydanoz kürü nasıl hazırlanır? Bu yazıda siz değerli okuyucular için maydanoz kürünün nasıl hazırlanacağını tarif etmek istedik.

Maydanoz Kürü Hazırlanışı Ve Yararları

Gereken malzemeler 1 adet limon suyu ve 1 tutam maydanoz ve bir bardak su. Bunları bir kaba koyup blender ile karıştırın. Ortaya çıkan yeşil renkli suyu sabahları bu yeşil su karışımını aç karnına için ve ardından normal kahvaltınızı yapın.

maydonoz kürü

maydonoz kürü

Tarif edilen bu kürü 15 gün boyunca düzenli olarak uygulayın ve arzu ederseniz 5 gün kadar ara verip tekrar 15 gün kürü uygulayabilirsiniz. Bu sayede cildinizin parladığını, karaciğer yağlanmasının azaldığınızı, daha dinç bir hale kavuştuğunuzu hissedeceksiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir