17
Ağu
2018

Bozuk Diskten Veri Kurtarılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullandığınız depolama aygıtları zaman içerisinde fiziksel darbe, virüs, yazılım veya doğrudan kullanıma bağlı olarak arızalanabilir. Bu arızalar meydana geldiği zaman depolama aygıtlarınızın içerisindeki verilere ulaşamazsınız. Bozuk diskten veri kurtarma işlemleri ile erişebileceğiniz verilerinizin güvenliği için ise, veri kurtarma işlemlerini mutlaka profesyonel bir destek alarak yapmalısınız.

Tecrübesiz bir şekilde veri kurtarma işlemini yapmaya çalışırsanız en ufak bir hata yaptığınız zaman verilerinize ve depolama aygıtlarınıza kalıcı hasar verirsiniz. Profesyonel veri kurtarma firmaları bozuk diskten veri kurtarma işlemini özel laboratuvar ortamında yapmaktadır. Böylelikle verileriniz başarı oranı yüksek olan güvenilir veri kurtarma işlemlerinden geçirilir.

Veri Kurtarma Firması Nasıl Seçilmelidir?

Veri kurtarma işlemleri için uygun bir firma seçeceğiniz zaman firmanın referanslarına, fiyat politikalarına ve veri gizliliği konusuna gösterdiği özene dikkat etmelisiniz. Bir veri kurtarma firmasından hizmet alacağınız zaman size verecekleri sözleşme içerisinde mutlaka veri gizliliğiniz ile ilgili bir madde yer almalıdır.

hdd-veri-kurtarma

Yasalar çerçevesinde geçerli olan bu madde verilerinizin 3. kişiler ile paylaşılmamasını güven altına alır. Böylelikle maddi veya manevi olarak sizin için değerli olan verileriniz tamamen güvenilir kişilerin elinde olur ve başka insanlar ile paylaşılmaz.

Gold Data Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetleri

Bozuk disklerinize zarar vermeden verilerinizi geriye getirebilmek istiyorsanız, Gold Data firmasının veri kurtarma hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak veri kurtarma hizmeti sunan Gold Data’nın hazırladığı https://www.goldverikurtarma.com/bozuk-hard-diskten-veri-kurtarma adresine göz atarak veri kurtarma çalışmaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gold Data ile iletişime geçerek veri kurtarma işlemlerinin fiyatlarını ve detaylı bilgilerini de alabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir