16
Haz
2018

Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Geçmişte kırmızı ayakkabı denildiğinde akla ilk gelen capcanlı rengi ile rugan topuklu ayakkabılardı. Seksi görüntüsü ile dikkat çeken bu ayakkabıların yerini günümüzde, kırmızının farklı tonları ile bezeli modeller aldı. Bottan stiletto ve sandaletlere kadar her model içinde kırmızının farklı tonlarını bulabilirsiniz. Kırmızı ayakkabı modelleri sportiften klasik tarza kadar uzanan geniş bir kombinasyon avantajını sunuyor.

ayakkabı

ayakkabı

Kırmızı Ayakkabı Kombinleri

Eski moda akımında ayakkabı ve çantanın renk uyumuna önem vermek öncelik idi. Fakat yeni moda akımlarında böyle bir zorunluluk yok. Elbette uyumlu giyinmeyi arzu ediyorsanız buna kombininizde yer verebilirsiniz.

Günlük Yaşam Kombinasyonu

Kırmızı ayakkabılarda sportif bir tarza ağırlık vermiş iseniz bu tarzın devamında kombinasyonunuzu belirleyebilirsiniz. Özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen ayakkabı ve bot modellerinde daha günlük daha sportif seçime yer vererek rahat edebileceğiniz seçimlere yer açabilirsiniz.

stiletto

stiletto

İş Yaşamı Kombinasyonu

İş yaşamı içinde de kırmızı ayakkabılara yer açmanız mümkün. İş alanınıza göre farklı kırmızı ayakkabı tonlarını satın alabilirsiniz. Siyah etek ve ceket ile muhteşem bir uyumu yakalamanın yanı sıra kumaş pantolonlarda da şık bir tercihtir. Bunun yanı sıra siyah ceket ve kot pantolon seçiminizde de kırmızı stiletto kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Kırmızı rengin kombinin de siyah, beyaz gibi klasiklerin yanı sıra gri, lacivert, bej, kahve, yeşil, mavi gibi tonlara da yer verebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir