18
Haz
2018

Evinize Sanatsal Heyecan Getirecek 4 Kolay Dekorasyon Fikri

Bir yaşam alanına karakter katmak için biraz beklenmedik cesur bir obje, odanın havasını ve günlük modunuzu anında değiştirebilir. Koltuk takımı, duvar rengi, lamba gibi dekorasyonun temelleri bittikten sonra, sonunda eğlenmeye başlayacaksınız. Küçük dokunuşların, sıra dışı gelişmelerin ve kişisel parçaların eklenmesinin en iyi nedeni bu değil mi?

renkli yastık

renkli yastık

  • Sanatsal Sofralar

Her sabah kahvaltı, her akşam yemek ve gün boyunca aynı şeyi yapmak biraz sıkıcı ve sıradan, yemek gibi eğlenceli bir şey olduğunda bile. Çözüm: Her yemeğe sanat eseri ekleyen bir beslenme alanı yaratın. Anı canlandırmak için renkli tablolarla süslenmiş tabaklarla yemek yemek ya da sofranıza biraz görsel obje getirmek asla kötü bir fikir değildir.

  • Renkli Yastıklar

Her evde göreceğinizden farklı desenleri ve renkleri bulmak zor olabilir. Tipik yastıklarınızı, orijinal veya elle boyanmış sanat özelliğine sahip bazı parçalarla karıştırın. İsterseniz çok amaçlı boya ile eğlenceli, sanatla kaplı yastıklar kendi başınıza yaratabilirsiniz.

  • Neon Harfli Duvar Dekoru

Dekorunuzu parlak, neon sanatı ekleyerek alanınızı aydınlatın. Ev dekorunu düşünürken neon ile çalışma sanatı göz ardı edilir. Yine de, sahip olabileceğiniz en yenilikçi ve göz alıcı sanat türlerinden biridir. Neon harfleri özelleştiren ürünler kullanarak şık ve endüstriyel bir görünüm yaratabilirsiniz.

duvar kağıdı

duvar kağıdı

  • Duvar Kağıdı

Duvarınızı tablolar doldurarak bir sanat galerisi haline getirmeye çalışmayın.  Odanızın geri kalanına karşı odak noktası oluşturacak bir duvar için kullanılacak şık bir duvar kâğıdı seçin. En sevdiğiniz sanat eserine sahip bir duvar kâğıdı için online siteler sizin için bir dizi doku ve boyutta model sunabilir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir