16
Ağu
2020

Kadınlara Özel En İyi ve Uzun Etek Modelleri Nelerdir?

Kadın giysilerinde en önde gelen parçalardan biri olan etekler, kadınların en çok rağbet gösterdikleri kıyafet seçimlerinden biridir. Eteklerle beraber kadınların çok şık, tarz ve tatlı yaz aylarına uygun görünümleriyle beraber sıcağın getirdiği yorgunluklardan uzak, sıcak iklim koşullarında da ferahlatıcı bir kıyafet parçası olarak alt giyim kategorisinde yer almaktadır. Etek seçimlerinde hangi renkler, uzun boylu kadınlarda en uygun etek seçimleri nasıl olması gerektiğine dair detayları paylaşacağız.

Yıllar içerisinde hiçbir zaman değişmeyen modellerden biri olan etek modelleri farklı desenleri ve seçimleriyle beraber hem kış hem de yaz aylarında günlük giyim seçimler yapabilirsiniz. Gardıroplarda olmazsa olmazlardan etek modeller, kısa ya da uzun boy seçimleriyle beraber tercih edilebiliyor. Rahat hareket imkanı tanıyan uzun boy etekler ise boy dışında geniş ve ferah modelleriyle beraber kadınların daha rahat hareket etme imkanını da ortaya koymaktadır.

İstenilen Boylara Göre Etek Modelleri

 Kumaş seçimlerinden renk ve aksesuarlara kadar birçok detayda, şık olmak ve kaliteli giyinmek mümkündür. Her kadının hem tarzı hem de isteği neticesinde giyim konusuna dair tarzı da farklı olacaktır. Buna bağlı kalarak uzun veya maksi boy adı verilen çeşitli etek tercihleri kadınların genelde seçebileceği etekler olurken; uzun boylu kadınlara da çok daha yakışan, şık duran bir etek modelidir. Bununla beraber mini boy eteklerde de seçimler yapılabilmekte ve istenilen şıklığı mini boy eteklerle beraber yakalamak da mümkün olmaktadır.

Uzun eteklerin seçimiyle beraber hem rahat etmek hem de uzun boylu oluşunuzu fark ettirmek mümkün olmaktadır. Bununla beraber kısa boylu kadınların hile olarak kullanabilecekleri etek modelleri olarak da kısa etek modelleri, onların daha uzun duruş ve gösterişini ön plana çıkartan modeller olurlar. Kloş model olarak üretilen etekler, genelde hareket anlamında rahat bir hareket ortamı yaratan uzun boya sahip eteklerdir.

Mini eteklerde ise dize kadar gelebileceği gibi bu kalıplarda hem dar hem de kalem etek tarzı modeller de seçilmektedir. Modern bir görünüm kazanmak adına seçebileceğiniz bir başka modern seçim ise, doğrudan eteklerde kendinize yakışır olarak midi boylardaki etekler olabilir. Bu eteklerin doğrudan ayak bileğine kadar inen tarzıyla beraber hoş bir görüntü kazanırken, yaz akşamlarında en iyi tarzı ve şıklığı da böylece yakalamış olabileceksiniz.

Vücut Yapısına Uygun Etek Boyu Seçimi Yapın

Kadınların olmazsa olmazlarından biri olan etekler, doğru uzunlukta seçildiğinde gerçekten de en iyi seçimlerle en iyi yakalamak da mümkün olmaktadır. Genelde kumaş seçimi ve renk seçimlerine önem veren kadınlar, eteklerinde boy seçimlerinde de ne kadar ince detaylara dikkat ederlerse, çok şık olacakları kombinler yakalayabilir olacaklardır.

Çok şık uzun etek modelleri dışında da dize kadar inen modellerde mini etekler seçildiğinde, dar kalıplarla beraber seçimlerinizi çeşitli hale getirebilirsiniz. Etek modelleri arasında bu seçimler, en çok tercih edebileceğiniz ve her ortama da olabilecek niteliktedir. Kalem etek modellerinde de yine kadınların seçimleri bulunurken, bu eteklerin kadın bedenini direkt olarak kum saati gibi gösterebilecek seviyede dikkat çekmektedir. Bel ve kalçayı saran bu modellerde önemli detay, etek boyu sizin tam vücut ölçüsünde olmasına dikkat etmeniz olacaktır. Böylece istediğiniz rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Kalem etek boylarının doğrudan kadınların diz kapaklarının ortasında bitmesi gerekirken, en iyi şekilde de gerekli boyu yakalarsınız. Kişiye özel olarak seçimlere bağlı kalındığında, kalem eteklerde kişinin diz boyunun bir tık altında olması da yine yeterli seviye olacaktır.

Birçok gömleklerle beraber hoş kombinler yapabilir ve özel davetlerde harikulade kıyafet seçimlerinizle beraber kalem etek ile gerçek şıklığı siz de yaşayabilirsiniz. Özel davetlerinizde, özel akşam yemeklerinizde vb. birçok zamanlarda hem kış aylarında hem de yaz aylarının vazgeçilmezi olarak uzun etek modelleri ile beraber günlük hayatta şıklığı yaşatabilir olacaksınız. Bu konuda kalem etek modelleri arasında birçok seçimleri yapabileceğiniz https://www.parlabu.com/etekler ile beraber, etek modeller arasında tek renkli modellerden tutun da birçok uzun etek, mini etek boylarına kadar kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir