07
May
2017

Her Zaman Güzel Kokmak İçin Neler Yapılabilir?

Özellikle kadınlar her zaman her yerde daha güzel kokmak isterler. Gün içerisinde belli sebeplerden dolayı terleyebiliyoruz. Bu da hem kendinize hem de karşınızdakine kötü bir kokmanıza sebep oluyor. Peki her daim güzel kokmak için ne yapmalı, teninizde kokunun kalıcı olması mümkün mü? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için bu konulara dair bazı bilgiler vereceğiz.

güzel kokmak

güzel kokmak

Mis Kokulu Olun

Birçok kişinin kullandığı gibi kesinlikle parfüm ve deodorant kullanıyorsunuzdur. Parfümünüzü sıktıktan sonra ovuşturmanız gerekir. Bu hareket kokunun farklılaşmasına hatta yok olmasına sebebiyet verir. Parfümü daha çok bileklerimizde ve boynunuzun arkasına sıkmalısınız. İsterseniz saçınızda üstten sıkabilirsiniz. Bu daha çok kalıcı olmasını sağlar. Ayrıca isteyen kişiler dizlerinin arkasına ve gövdesine de sıkabilirler.

koku

koku

Eklem yerlerine sıkılan kokular daha kalıcı olur. Sabah aldığınız duş ertesinde kesinlikle koku içeren bir nemlendirici sürmelisiniz. Bir diğer önerimiz ise kıyafet dolabının içine, çekmecelerinize doğal kokusu olan bir sprey çıkmanız olacak.  Özellikle yaz aylarında iken herkes daha sık terler. Bu dönemlerde duş alma gibi imkanımız olmadığı zaman koltuk altınızı silebilmek için güzel kokulu tek kullanımlık mendillerden yararlanın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir