06
Mar
2017

Kış Depresyonundan Kurtulun

Bu yıl yaz mevsimi diğerlerine nazaran çok daha etkili ve kalıcı hisler bırakıcı bir rol oynadı. İnsanlar yaz mevsiminin sıcağına, ışığına öyle alıştı ki sonbahar ve kış onlarda daha şimdiden büyük sıkıntılar bırakmaya başladı. Sonbahar depresyonunun etkisini atamayanlar şimdide kış mevsiminin karanlık ve soğuk havasıyla karşı karşıya.

Kış depresyonunun çözümü nedir? Çözümü kışı yaz gibi yaşamaktır. Tabii bundan kasıt yazlık kıyafetlerle gezmek değildir. Evinizde belirli ölçüde değişikliklere gidin. Kışın eve en önemli getirdiği değişimlerden biri ışıktır. Eski ampulleri çöpe atın. Yerine daha bol ışıklı ampuller alın. Kışın yaşayacağınız karanlığı unutturun ve evinizi yaz havasına çevirin.

Yeniliklere Açık Olun

Kış Depresyonundan Kurtulun

Kış Depresyonundan Kurtulun

Hava her ne kadar kötü olsa da dışarı da yine de güneşin olduğunu unutmayın. Güneşin hep sizle olduğunu ve bırakmayacağını benimseyin. Evinize renk katacak tablolar ve yeni dekoratif eşyalar alın. Yenilikler sizi açacak ve depresyondan kısa sürede arınmanızı sağlayacaktır. Bu ve bunlar gibi yenilikler size iyi gelecektir. Zihninizi iyi şeylerle doldurmaya bakın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir