20
Tem
2015

Yemeği Ziyafete Çeviren Yemek Odası Takımları

Evlilik hazırlığı yapan çiftler bütçe sıkıntısı yaşadıklarında öncelikle yemek odası takımları almaktan vazgeçiyor. Ancak en yeni yemek odası takımlarını gören çiftler ise önceliği bu takımlara veriyor. Çünkü evlerin genel atmosferini dahi bir anda değiştirebilen 2015 yemek odası mobilyaları, sıradan bir akşam yemeğini dahi büyük bir ziyafet havasına sokabiliyor. Nasıl mı? Elbette tasarım harikası olan detaylarıyla…

yemek odası

yemek odası

Fonksiyonel Mobilyalardan Oluşan Takımlar!

En yeni yemek odası takımları artık aydınlatmanın da kullanılmasıyla çok daha derin ve asil bir görünüm kazandı. Bu takımların fonksiyonel mobilyalardan oluşması ise dikkat çekiyor. Örneğin sadece 4 kişilik olan ve az yer kaplayan bir yemek masası gerektiğinde tek bir hareket ile 12 kişilik bir yemek masasına dönüşebiliyor.

yemek odaları

yemek odaları

Evinde yer sıkıntısı yaşayanlar ve küçük odaları yemek odası olarak kullanmak isteyenler haklı olarak bu modellerden şaşmıyor. Yeni yemek odası takımları arasında sandalyeleri katlanarak masanın alt bölümünde konumlandırılabilen ve yine yerden tasarruf ettiren tasarımları da bulabilirsiniz. Bu senenin yemek odası mobilyalarında en favori renk ise krem tonları oluyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir